Naše chovatelská stanice se jmenuje Moravian Pearl

Název je odvozen od místa, kde se nacházíme - a to na Moravě. A Pearl znamená perla. Takže se dá název přeložit jako Perla Moravy či Moravská perla. Každé odchované štěňátko totiž pro nás znamená perlu v naší chovatelské stanici.
K plemenu Perunáský naháč jsem se dostala prostřednictvím svého manžela, který jakožto astmatik a alergik, měl doma fenku tohoto pro mě do té doby neznámého plemene. Od roku 2004 nás životem provázel Peruánský naháč, od roku 2010 i Americký bezsrstý teriér a od r.2016 Mexický naháč standard.


Our kennel Moravian Pearl

Morava - it´s mean a place where we are situation and Pearl mean, that every puppy is one big pearl in our kennel for us.I love dogs for all my life, but we could not any dog in our home. I was lucky enough it, when I met my husband. He had a dog already.He is a allergic - also on a dogs and cats hairs, and he is asthmatic. Dog, which he had was very shock for me. I never see this breed - Perro sin Pelo del Peru - Peruvian hairless dog. From year 2004 was in my (our) life Peruvian Hairless dog and from year 2010 breed American Hairless Terier, from year 2016 XOLOITZCUINTLE standard.