NOVINKY/NEWS IN 2018

1.6.2018

Malá Angel je už 14 dní ve své nové rodině a zatím je tam spokojená, jako by tam bydlela odjakživa.
Jsem moc ráda, že jsme jí našli skvělý domov, tak jako všem sourozencům.
 
 
 

Oblastní výstava psů Kelč 1.5.2018

Dnes jsme si opět vyjeli na výstavu i s dětmi, ale jen se štěňátkem. Hanny se rozhodla hárat, tak svorně s Kami a Sanym zůstala doma. Angel byla dnes už mnohem vstřícnější k cizím pejskům a lidem, dokonce si našla i kamarádku stejné velikosti Německého špice :-). Celý den byl super, máme spálené kde co všechno, jen ty nohy budou bílé :D. Opět jsme zkusili závěrečky a tentokrát i mnohem lépe běžela a stála než naposledy :-). Jinak to byl super den v bezvadné a veselé společnosti :-). Takové výstavy mám moc ráda :-).

Autumn Angel - třída štěňat - Velmi nadějná 1, holčička se opět moc líbila.

rozhodčí: Lenka Frnčová a zdravící Angel :-)

Autumn Angel Moravian v závěrečném kruhu o nejhezčí štěně výstavy - fenku :-).

28.4.2018 Speciální a klubová výstava KCHMPP v Mladé Bolestavi

Tento den byl náročný nejen díky horku, které venku panovalo, ale i díky dlouhé cestě, na kterou jsme se vydali až do Mladé Boleslavi na Speciální výstavu KCHMPP, kam jsme jeli hlavně kvůli bonitaci (uchovnění) naší mexické holčičky Nahimany. Na výstavě získala Hanny v mezitřídě svůj druhý CAC a splnila zdárně i bonitaci pod panem rozhodčím Hořákem, který neodpustí žádnou vadu a jeho přísné oko najde každou nedokonalost na pejskovi, kterou se handleři učí skrývat. Na Nahimaně našel přesně to, co vím i já a jako vždy jsem nemohla než souhlasit, až na světlé oko, které má většina Mexických naháčů v létě prostě světlejší oproti opálené kůži :-). Ale důležité je, že je z Nahimany chovná fenka a my můžeme pomalu hledat toho správného tatínka pro naše štěňátka. Nejsou pro nás důležité výsledky výstavní, ale spíše povahové vlastnosti, stavba těla pejska a pohyb. Doufejme, že se podaří a my se budeme moci těšit z mexických štěňátek :-). Na tuto výstavu jsme vzali i naše odchované štěně Angel, aby jsme viděli, jestli se rozhodčím líbí štěňátka z našeho prvního vrhu Amíčků. A paní rozhdočí Brotánková nám malou Angel pochválila a nazvala ji velmi perspektivní, z čehož mám jako chovatelka velikou radost, i když holčička brzy odjede do nové rodiny, jako mazlík.

Americký bezsrstý teriér:

Autumn Angel Moravian Pearl - třída štěňat - Velmi nadějná 1

Mexický naháč standard:

Local Hero ´s Nahimana - mezitřída - V1, CAC

 
 
 
 

11.4.2018

V chovatelské sanice Per Nobile Giardino se narodila štěňátka Amerického bezsrstého teriéra!!

Tatínkem se stal náš Sany - Ivory Punto Valentino. Maminka je Lady "Alice Perro Sin Plumas".

Oba rodiče jsou bíločerné barvy, stejné výšky a oba mají skvělé aportovací geny :-), prostě úžasní teriéři. Štěňátka mají předpoklad být výstavně úspěšná, s pěknou stavbou těla a hlavně výbornou povahou.

Více informací zde:

+420 777 908 908

kamila.neufus@email.cz

 

 

13.2.2018

ALL puppies has new families!

Všechny štěňátka jsou v nových domovech!

 

Moravian Pearl - Lucie Přikrylová

Stařechovice 69 +420736258188 moravianpearl@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode